אינסטלטור בת ים

 

 

 

מיהו אינסטלטור?

אינסטלטור הוא בעל מקצוע אשר מטפל בכל מה שקשור לצנרת ולמים המגיעים למבנה. אנחנו מציעים אינסלטורים בכל איזור המרכז, גם אינסטלטור בבת ים. האינסטלטור מטפל בכל בעיה אשר קשורה לצנרת, החל מבעיות פשוטות כמו סתימה ונזילות, ועד לבעיות מורכבות כמו צורך בהחלפת צנרת, שאיבת מים לאחר הצפות וכיוצא בזה. אינסטלטור גם מתקין דודי שמש וחשמל במקרים רבים, מרכזיות מים וכולי.

 

איך בוחרים אינסטלטור בבת ים?

בחירה של אינסטלטור בבת ים עלולה להיות מורכבת. לאינסטלאטורים אין חובה להיות בעלי תעודה כלשהי, כך שאין אמת מידה אובייקטיבית שיכולה לבדוק האם האינסטלאטור מומחה בתחומו או לא. ישנם אמנם קורסים באינסטלציה מטעם משרד העבודה, אך כאמור, אין חובה ללמוד אותם על מנת לעבוד כאיסטלטור. לכן כאשר מחפשים אינסטלטור בבת ים מה שחשוב בעיקר הוא לקבל המלצות ממכרים, שכנים וחברים. ישנם מקרים רבים שבהם אינסטלטור בבת ים הוא מקצועי באופן מיוחד בעבודתו ונותן שירות מושלם, אף על פי שאין לו שום תעודות או הוכחות למקצועיותו. כך שדרך המלצות של מכרים תוכלו להגיע לאינסטלאטורים הטובים ביותר.

 

אלרם אינסטלציה

מחפשים אינסטלטור בבת ים שייתן לכם את השירות הטוב, המקצועי והמסור ביותר? אלרם אינסטלציה זו התשובה עבורכם. אלרם אינסטלציה פועלת בתחום האינסטלציה כבר 18 שנה, והיא חרטה על דגלה בראש ובראשונה את האמינות. לא עוד אינסטלאטורים שדורשים מחירים גבוהים אך גורמים נזק רב יותר מאשר תועלת. כל העובדים של אלרם אינסטלציה הם המקצועיים ביותר בתחום, ומציעים לכם מחירים נוחים והוגנים תמורת עבודה מושלמת, ללא דילוגים וללא התרשלויות. אנו מקפידים להציע שירות מושלם מכל הבחינות, כדי שתהיו מרוצים. והראיה – רוב הלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, ואת חלקם אנו מלווים כבר 10 ו-15 שנים.

 

שירותים מיוחדים

אלרם אינסטלציה מעניקה שירותי אינסטלציה מכל הסוגים, כמו למשל: פתיחת סתימות, איתור נזילות ותיקונן, הגברה של לחץ המים, התקנת ברזים וכלים סניטריים, החלפת צנרת מים וצנרת ביוב, תיקונים של דודי חשמל ומים, התקנה של משאבות מים בבניינים גבוהים, בניית מרכזיות מים ומערכות אינסטלציה שונות, שאיבות מים ממקלטים ולאחר הצפות, התקנת טוחן אשפה, ועוד שירותים רבים. אם קרה משהו ואתם צריכים עזרה התקשרו אלינו ונשלח לכם אינסטלטור בבת ים.

חזרה לעמוד הבית