אודות החברה

אלרם אינסטלציה אודותינו

אלרם אינסטלציה נוסדה לפני 18 שנה, מחברה קטנה של אדם אחד ללקוח אחד, הפכנו במהרה לחברה מובילה בשוק האינסטלציה באזור המרכז, אלרם מספקת שירותי אינסטלציה לציבור הרחב, הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי וגם למגזר הציבורי. אלרם התפתחה באופן משמעותי מאוד במשך השנים מתוך אמונה כי רק לקוח יביא לקוח, לכן אנחנו עושים כל שאפשר על מנת לרצות את הלקוחות שלנו, אנו מאמינים בתמחור עממי, התחשבות בלקוחות וקביעת גבוה המחיר באופן הראוי לכל כיס. רוב רובם של הלקוחות שלנו הינם לקוחות חוזרים, לאלרם ישנם לקוחות שאנו מלווים אותם מעל עשר וחמש עשרה שנה.

רוצים להיות גם אתם מרוצים?

כאנשי מקצוע בתחום האינסטלציה שנים רבות אנו יודעים ומכירים את כל סיפורי הנוכלות על בית שהשאירו אותו הרוס ושבור ועל אינסטלאטורים שבמקום לתקן עשו יותר נזק, דרשו סכומים גבוהים וברחו.

אצלנו האמינות היא שם המשחק. כל עובד של אלרם נבחר בקפידה, עובר חפיפה צמודה ורק לאחר שנבדקת רמת האמינות שלו וכן רמת המקצועיות שלו אז הוא רשאי להיות עובד של אלרם אינסטלציה.

אבי אמיר המייסד של אלרם מספר:

"הקמתי את אלרם אינסטלציה לפני 18 שנה מתוך רצון להתפרנס בכבוד, במקצוע שהייתי מוכשר בו מאוד, ראיתי את הנעשה בשוק המסחר החופשי והחלטתי לשנות את חוקי המשחק, תמחרתי עבודות במחירים זולים הרבה יותר מאחרים, העסקתי רק בחורים שסמכתי עליהם, עקבתי בדריכות אחרי כל נעשה. לאט לאט עם השנים, צברתי מוניטין, לקוחות עבר שלי חוזרים אלי כל הזמן, כל הלקוחות שלי מלווים את החברה שלי כבר שנים רבות. אני שמח שאני זוכה להיות חלק מהתעשיה היפה של ישראל, לתת שירות לעם. אני דואג לשים את הלב שלנו בתוך כל עבודה ולא רק לעבוד בשביל הכסף, אנחנו מאוד אוהבים את מה שאנחנו עושים ואנחנו בטוחים כי בעזרת כוונה טובה ויכולת אפשר להשיג המון, אני מזמין את כל מי שרוצה לקבל שירות ברמה אחרת, שיתקשר אלינו עוד היום ונשמח להגיע אליכם, לשמוע את הבעיה ולפתור לכם כל תקלה במהירות ובחירים הוגנים".