אינסטלטור ביבנה

התייעצות טלפונית  לפני שמזמנים אינסטלטור ביבנה, מומלץ להתייעץ טלפונית, עם אינסטלטור, מקצועי ואמין, ולראות אם ניתן לפתור את הבעיה בעצמכם וכמובן להחליט אם עדיף לחסוך את הכסף ולנסות לתקן את הבעיה  בעצמכם או  שעדיף לחסוך את הכאב ראש ולהזמין אינסטלטור.
 
לבצע הזמנה בשעות בעבודה המקובלות  אם הבעיה אינה דחופה, מההיבט של החיסכון הכספי, נעדיף כמובן להזמין אינסטלטור באמצע שבוע במקום בסוף השבוע. וכמובן שגם נעדיף להזמין אינסטלטור בשעות היום ולא הלילה המאוחרות.
 
תיאום ציפיות מומלץ לעשות תיאום ציפיות כבר בשיחת הטלפון על מנת שתדעו מה העבודה שהולכת להיעשות, מה יכול "לצוץ" ומה קורה במידה ולא נמצא פתרון לבעיה.
 
עלות ביקור טכני ביקור לא חייב לעלות כסף. כמעט לכולם יש נייד חכם עם מצלמה ווואסטאפ, מחפשים בעל מקצוע גמיש ומבין עניין,  שולחים תמונה  או שתיים וכבר ברוב המקרים תוכלו לקבל הצעת מחיר במקום.
בכל מקרה, אינסטלטור מקצועי באמת יפתור כל בעיה שיש לכם.
 

מתי צריך אינסטלטור?

כשיש בעיה שלא ניתן להתגבר עליה לבד בכל נושא האינסטלציה, כגון סתימה במערכת ביוב  פיצוץ בצנרת מים, שדרוג הבית על ידי החלפת ברזים וכו'.
הכי חשוב - להתייעץ עם אינסטלטור ביבנה לפני שעושים שיפוץ ,במיוחד לפני החלפת אמבטיה ושירותים מכיון שיש שמבקרים מסוימים צריך להחלפת את כל הצנרת 
 בכדי למנוע פיצוצים ונזילות בהמשך
 

במה אינסטלטור יכול לעזור? 

אינסטלטור ביבנה יכול לעזור באבחון בעיות במערכת המים דלוחין והסניטרים כגון ברזים ניאגרות אסלות
כיורים וכדמה.  איתור נזילות על ידי ציוד חדיש ומתקדם כגון מצלמה תרמית ספירלה חשמלית או מצלמת נחש לגילוי תקלות במערכת ביוב
והכי חשוב ניסיון מקצועי ברוב המקרים הניסיון עולה על כל המכשור המתקדם שאפשר לקנות.
 
 
 
היתרון שלך אצלנו!
 
* אחריות מלאה על העבודה
* יעוץ טלפוני חינם
* הכי חשוב, ניסיון מוכח
* מחירים הוגנים
 

איך לבחור אינסטלטור ביבנה?

בסופו של דבר צריך לסמוך על האינטואיציה. אנחנו לא אנשי מקצוע לכן יהיה לנו קשה להעריך את המקצועיות, מה גם שהכול מסתמך על שיחת טלפון קצרה.
 
הקו המנחה צריך להיות אם באמת אתם מרגישים  שלבעל המקצוע חשוב  קודם כל לעזור לכם לפתור את הבעיה, אולי אפילו ללא הגעה, ולקחת בחשבון ביחד עם זאת את הצעת המחיר שקיבלתם, וכמובן לנסות להעריך, עד כמה שאפשר, את רמת המקצועיות שלו.
 
בנוסף במקרה של אינסטלטור ביבנה ניתן לשאול גם אם יש תעודה מוסמכת ומה מספר שנות הניסיון